KAMERA GÜVENLİK SİSTEMLERİ ARIZA VE MONTAJ İŞLEMLERİNİZ İÇİN RANDEVU TELEFON

0535 351 04 78

İş yerinde veya evlerde güvenliği sağlamak için kullanılan elektronik cihazların en önemlilerinin başında güvenlik kameraları yer alıyor.

Diğer bir adıyla kapalı devre izleme sistemi olarak tanınan güvenlik kameraları 7/24 gözlem ve kayıt yapıyor. Hırsızlık, gasp ve benzeri kötü amaçlı faaliyetlere karşı iş yerlerinde, sitelerde, evlerde, sosyal tesislerde, okullarda güvenliği sağlamak amacıyla kullanılan cihazlar, farklı ekipmanlardan oluşuyor.

Kamera sistemi ekipmanları arasında ilk olarak kameralar bulunuyor. Kameraların yanında kamera kayıtlarını kaydetmek için dijital kayıt cihazları, bağlantı aparatları ve aksesuarları, kamera sisteminin çalışması için gerekli parçalar arasında yer alıyor. Ekipmanlar arasındaki temel parça olan kameralar; çözünürlük, ses kalitesi, kayıt yapma özelliği, lens özellikleri ve teknik yapıları ile değişiklik gösteriyor. Kullanılacak yere göre modelleri açısından da farklılık gösteren ürünler, iç ve dış mekan kameraları olarak değişiyor. Dış mekân kameralarında üst kısmı muhafazalı olan, toza ve suya dayanıklı ürünler yer alırken, iç mekan kameralarında aydınlatmaya bağlı olarak farklı özelliklere sahip ürünler bulunuyor. Hem iç, hem dış mekan kameralarında gece kayıt yapan ya da alarm anında kesintisiz kayıt yapan kamera sistemleri daha anlaşılır kayıt imkanı sunuyor ve güvenliği artırıyor. Ürünlerde farklılık gösteren diğer bir özellik ise tarama alanı ve lens görüş mesafesi oluyor.

Özellikle kısa mesafe ve uzun mesafeye göre seçilmesi gereken lensler, üründen ürüne değişiyor. Dış ve iç mekân kameralarına göre farklılık gösteren teknik özellikler, güvenliği doğrudan etkilediği için kamera çeşitlerinin dikkatlice incelenerek seçilmesi tavsiye ediliyor.Kamera sistemi çeşitlerinde set halinde satılan ürünler ise birden fazla kamera ve gerekli ekipmandan oluşuyor. 16, 4 ya da 8 adet kamera, kamera kayıt cihazı, bağlantı kablosu, sabit disk, kumanda, güç adaptörü gibi parçaları içeren setler büyük mekanlarda ideal bir kullanım sunuyor. Setler içinde yer alan hard disklerin kapasiteleri de değişiyor.

Genellikle 500 GB kapasiteye sahip ürünler yanında setlere ekstra hard disk bağlanabiliyor ve farklı kamera sistemleri ağ üzerinde kayıt yapma imkanı sunuyor.Kamera Sistemi FiyatlarıKullanılacak ortama göre farklılık gösteren kameralarda fiyatlar ürünlerin kalitesi ile doğru orantılı oluyor. 16 adet gece görüşlü kameradan ve bağlantı adaptörlerinden oluşan ürünleri bütçenize uygun buluyorsanız tercih edebilirsiniz. Kayıt cihazı, hard disk ve CCTV kabloları ile birlikte sunulan setler, gerekli tüm parçaları içerdiği için sorunsuz bir şekilde kuruluyor.16 kameralı sistemlerin yanında yüksek çözünürlüklü 4 kameralı sistemler de fiyatları ile dikkat çekiyor.Kamera sistemi fiyatları üzerinde ürünlerin markaları da etkili oluyor. Ürettiği elektronik cihazlar ile tanınan dünyaca ünlü markaların ürünleri, benzer ürünlerden fiyat farkları ile ayrılıyor.

Teknik özellik açısından büyük farkları bulunmayan setler arasında dış mekan kameralarını içeren ürünleri de aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Uygun fiyatlı setler arasında ise kamera ayağı, alarm paneli, sabit lens, siren ve dedektör gibi farklı parçalardan oluşan ürünleri uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.Gerekli ekipman ile satılan setlerin yanında tek satılan kameralar, markalara bağlı olarak değişiyor. Aynı markanın çözünürlükleri, lens, tarama alanı gibi özellikleri farklılık gösteren ürünlerinden kullanacağınız ortama uygun ürünü seçebilirsiniz. Dış ve iç mekana göre modelleri değişen ürünleri aynı fiyat aralığında bulabilirsiniz. Modellerine bağlı olarak ayırt edici özellikleri olan kameralar arasında tek satılan ayaklı kameralar ise daha ekonomik fiyatları ile ilgi çekiyor.

Teknik özelliklerinin yanı sıra takılacak yere göre modelleri ve bağlantı özellikleri değişen kameraların özelliklerini inceleyebilir, kullanacağınız ortama uygun ürünü karşılaştırma yaparak kolayca belirleyebilirsiniz.

Hizmet Alanımız

✅   Analog Kamera Kurulumu  ✅   Dijital Kamera Kurulumu
✅   IP Bazlı Kamera Kurulumu ✅   Hareketli HD Kamera Kurulumu
✅   Sistem Entegrasyonu ✅   HDD Değişimi
✅   Kablolama ✅   Alt yapı hizmetleri

 

Kullandığımız Kamera Markaları:
Dahua  Haikon  Hikvision Cenova

Kullandığımız DVR/NVR Markaları: