Tek Çanak 24 Daire Montaj Dahil Sadece 1450 TL

 

İNCELEMİŞ OLDUĞUNUZ BU ÜRÜN 3 YIL BOYUNCA DEĞİŞİM VE 1 YIL YERİNDE SERVİS GARANTİSİ ALTINDADIR

 

Kullanilan Malzemeler
1 adet çanak – 1 adet 10/24 Micra Santral – 1 adet quadro Lnb – rg6 anten kablosu – Sistem Lig tv,d-smart,HD Uyumludur.

İşlem Açıklaması
1 adet çanak ve santral en uygun yere montaj edilir.Kablolar apartman sakinlerinin ortak karar verdiği alandan dairelere ulaştırılır.Dairelere çekilecek kablo için metre başına RG6 U4 için 2 TL , RG6 U6 2,5 TL Tahsil edilir.

Garanti
Kullanmış olduğumuz tm malzemeler 3 yıl Üretici firma garantisindedir.

Odeme Sekli
Bu paketin odeme sekli pesindir. (++kredi karti ile yapilacak odemelerde + KDV alinir++)

Firmamız yıllardır merkezi uydu sistemleri kurulumunda uzman olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Profesyonel ustalarımız ve profesyonel ekipmanlarımız ile merkezi çanak anten sistemlerinde sizleri çanak anten kirliliğinden kurtarmak ve en uygun fiyatlara en yüksek sinyal gücünü tek tek dairelerinize ulaştırmaktayız.

Merkezi uydu sistemleri ve ortak çanak anten sistemleri için acil olarak arıza servis hizmetimizden yararlanmak için bizleri 0216 428 40 80 veya 05353510478 nolu telefonlardan arayabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemi

İstanbul  anadolu yakası na  hizmet veren firmamız aynı zamanda çevre illerede kurulum hizmeti sağlamaktadır,

Merkezi uydu santralleri

Tüm uydu santrallerimiz 3 yıl birebir değişim garantisinde olup tamamen yerli ürünlerdir, kesinlikle çin malı ve merdiven altı ürünler firmamızda bulunmamaktadır.

Apartman ortak uydu sistemi

Apartmanlarınızdaki kötü çanak görüntülerini ve çatınızdaki salkım saçak çanak tarlalarını ortadan kaldırmak için sizlere merkezi uydu sistemi paketlerini en uygun fiyatlara sunuyoruz.

Merkezi uydu sistemi ile sizlere sağladığımız bazı hizmetler

Merkezi uydu sistemleri,

Merkezi uydu sistemi aracılığı ile sitenizde tek çanak yada çift çanak ile 2000 den fazla uydu kanalını HD kalitesinde evlerinize gönderiyoruz. Kablosundan santraline anahtar teslim yapılan uydu sistemi sizleri en az 20 yıl boyunca uydu derdinden kurtarıyor.

Merkezi uydu sistemi nedir ?

Kısaca merkezi uydu sistemi tek merkezden binadaki yada sitedeki bütün dairelere uydu yayınının aktarılmasıdır. Bu sayede çanak döndü yayın gitti gibi problemlerle karşılaşmazsınız.

Merkezi çanak sistemi nasıl kurulur ?

Merkezi uydu sistemi profesyonel ustalarımızca adresinize sabahtan gelinip 1 gün içerisinde anahtar teslim kurulmaktadır, öncelikle çatınıza çanak antenler montaj edilir, daha sonra uydu santraliniz tavan arası yada asansör dairesi gibi muhafazalı bir bölüme yerleştirilir, santralin olduğu yerden tüm dairelere kablolar indirilir.

Uydu Sistemindeki problemler

Merkezi uydu sistemi sayesinde uydu problemlerinizde ortadan kalkacak, artık komşularınız ile kavga etmeyeceksiniz, çatıya çıkmanın bile problem olduğu bazı apartmanlarda merkezi uydu sistemi biçilmiş kaftandır.

Uydu çanak santralleri

Uydu ve merkezi çanak santralleri ile tüm uydu arıza ve problemlerine son veriyoruz. RG6 U6 Full bakır kablolarımız ile 4K Uyumlu altın uçlu full HD santrallerimizden sizlere yüzde yüz kaliteli yayın aktarıyoruz.

Apartman uydu santralleri

Apartman uydu santralleri ile hem ucuz hem de kaliteli yayın seyretmek sizin elinizde, üstelik çift çanakla 2000 den fazla uydu kanalı evinize geliyor.